Navštívili jste Šumavunebo žijete v Sušici a okolí? Hledáte aktivní odpočinek za každého počasí nebo chcete aktivně trávit svůj volný čas? Zábavní bazén v Sušici, to je zábava pro celou rodinu. Odpočinek, relaxace, zábava, aktivní trávení volného času, čisté a moderní prostředí, to vše naleznete v bazénu Sušice.

Největším lákadlem pro děti je tobogán se zvukovými i světelnými efekty a časomírou. Přijďte zkusit, kdo zrodiny nebo party bude mít nejrychlejší čas.

Užijte si zábavu v krytém bazénu a prohřejte si svaly ve vířivce či sauně. Naleznete zde odpočinek pro tělo i duši a načerpáte pozitivní energii.

V sušickém bazénu se můžete těšit na řadu vodních atrakcí.

Zaplavat si můžete v samostatném, 25 metrů dlouhém plaveckém bazénu se čtyřmi plaveckými dráhami. V zábavním bazénu vyzkoušejte divokou vodu. Na nejmenší čeká brouzdaliště se skluzavkou a vodním ježkem.

Pokud raději relaxujete, můžete si odpočinout v jedné ze dvou vířivek nebosi zajít do finské sauny či parní lázně. Ve vybraném čase zde probíhají i saunové ceremoniály.


V bazénu je také unikátní simulace říčního proudu, která nemá v Evropě obdoby. Díky ní se po vodní ploše (po předchozím objednání) můžete prohánět na kajaku nebo na paddleboardu.

A kdo má hlad, také se nemusí bát :)

V občerstvení POOLec na vás čekají samé dobroty. Vaše nejmenší jistě potěší domácí pečené lízátko a vaší odměnou bude jejich spokojený úsměv.
Více informací se dozvíte zde.