Turistická karta

Klíč k Bráně Šumavy

Digitální turistická karta plná výhod a benefitů.

Ubytujte se u partnerských zařízení min. na 2 noci a získejte ZDARMA Klíč k Bráně Šumavy.

Partnerská ubytovací zařízení:

Apartmány Bašta & Wellness

Zámek Hrádek

Hotel AGRI Soběšice

Ubytování Roušarka

Pension u sovy

Chata Svatobor

Sušicko je Branou Šumavy. Branou do světa odpočinku, zábavy,sportu, kultury i nejrůznějších chutí a vůní. Ubytujte se min. na 2 noci unašich partnerů a získejte zdarma " Klíč k Bráně Šumavy", turistickoukartu, která vám otevře mnoho výhod a benefitů, abyste si pobyt na Sušickuužili ještě více.

 

Jak získat a aktivovat kartu:

1.     Stáhněte si aplikaci Uneeqly do svého mobilu pomocí QR kódu: 

2.     Zaregistrujte a přihlaste se do aplikace pomocí SMS kódu.

3.     V sekci „Destinace“ otevřete Sušicko

4.     V nabídce „Karet“ je pro Vás připraven turistický průvodce „Poznáváme Sušicko“, který je přístupný všem zdarma, a dále „Klíč k Bráně Šumavy“ – turistická karta, kterou je možno aktivovat pouze v případě, že se u partnerů ubytujete na min. 2 noci.

5.     Aktivaci karty provedete na recepci či u ubytovatele. Pomocí červeného tlačítka v pravém dolním rohu „Načíst QR“ načtete QR kód, který Vám danou kartu aktivuje. Karta se pak automaticky otevře a zobrazí podrobné informace i všechna Místa, kde můžete výhody čerpat.

 

Uplatnění výhod

1.     Kartu si můžete kdykoliv zobrazit pomocí ikony Karty v horním pravém rohu, případně přes Destinaci Sušicko. V sekci „Místa“ najdete přehled výhod a benefitů.

2.     Při návštěvě Místa nabízejícího výhodu otevřete aplikaci Uneeqly. Pomocí červeného tlačítka v pravém dolním rohu „Načíst QR“ (v aplikaci) načtete QR kód u obsluhy. Po načtení se vám objeví „kupon“ k čerpání výhody tj. oznámení, že nyní můžete uplatnit Vaši výhodu. Toto sdělení ukážete obsluze. Následně potvrdíte čerpání výhody v aplikaci.