Zámek Hrádek, který se nachází v těsné blízkosti města Sušice pod vrchem Svatobor, je obklopen krásným zámeckýmj parkem, přístupnou užitkovou zahradou a disponuje vlastním wellness. V zámku se nachází výborná hotelová restaurace, zámek je přívětivý k rodinám s dětmi a vstřícný i cyklistům, kteří tu najdou veškeré potřebné zázemí.

Vybavení a služby:

Zámecké wellness: navazuje na tradici zaniklých vodních a vzdušných lázní, které se nacházely v nedaleké vesničce Odolenov pod vrcholem Svatborou. Nalezenete tu prostorný bazén, saunu, hotel nabízí masáže, koupele, zábaly či různé rituály.

Užitková zahrada: zaharada v těsné blízkosti zámku, přístupná k relaxaci. Zahrada s částečně zachovalou oranžérií je obnovována od roku 2016 a postupně získává podobu venkovské zahrady s funkcí užitku i pro potěchu duše. Pěstují se tu ovoce, zelenina, květiny i bylinky pro užití v restauraci či pro wellness procedury a květiny na výzdobu zámku.

Zámecká herna: barokní špýchar, který navazuje na hlavní zámeckou budovu byl přetvořen na herní prostor pro děti ve věku 3 až 10 let a posktuje místo pro rozvoj fantazie a inspirace.

Adventure Golf: sport, který mohou hrát všichni bez rozdílu věku a zkušeností. Adventure golf vychází z kombinace golfu a minigolfu a může být příjemným zpestřením návštěvy zámku či součástí různých teambuildingových akcí.