Apartmány v historickém centru města Sušice nabízejí celoroční ubytování v pěti romantických apartmánech v historické budově po rekonstrukci dokončené v r. 2015. Apartmány jsou vybaveny komfortní kuchyní a koupelnou s toaletou, v jednoduchém elegantním stylu a vysoké kvalitě. K dispozici jsou 2 apartmány pro max. 4 osoby, 2 apartmány pro max. 3 osoby a 1 apartmán pro max. 2 osoby

Apartmány U Vavřince

Foto: Apartmány U Vavřince

Vybavení a služby:

Součástí zařízení každého apartmánu je varná deska, lednice, rychlovarná konvice, konvice na přípravu kávy, nádobí, utěrky, hadříky a houbičky, přípravek na mytí nádobí, ručníky, mýdlo na ruce, toaletní papír, fén, TV (pozemní i satelitní vysílání), wi-fi a kabelový internet. V apartmánu 4 je navíc myčka na nádobí a trouba na pečení. Informační letáky o Sušici a Šumavě, mapa města, turistická mapa okolí jsou také k dispozici.

Parkování je možné 2 minuty chůze od apartmánu.

Celodenní stravování lze zajistit v nedalekém hotelu, 1 minutu chůze. Pro ty, kteří se chtějí stravovat sami, doporučujeme ochutnat šumavské regionální produkty, které můžete zakoupit hned naproti ve farmářském krámku a vyhlášeném sušickém pekařství.