Nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice pro elektrokola

Nabíjecí stanice pro elektrokola nalezete po celém Sušicku. Aktuálně je to sedm míst, kde si pohodlně můžete dobít vaše kola a mezitím strávit čas poznáváním nebo občerstvením.

Nabíjecí stanice najdete:

Sušice - pivovar

Žichovice . zámecký park

Žihobce -infocentrum

Strašín - obecní úřad

Frymburk - hasičská zbrojnice

Outline centrum Jiřičná  a rezidence Vogelsang

Nově připravujeme také umístění stanic v Horažďovicích na zámku, Čímice - sportovní areál, Soběšice . obecní úřad a Holiday park v Mlázovech.

Informace o jejich provozu a o kabelech naleznete na mapy.cz

DOPORUČUJEME CYKLOTRASY:

PO STOPÁCH DÁVNÝCH ČASŮ A TAKÉ SLUNEČNÍCH HODIN

38 km dlouhý okruh k zajímavým místům historie Pošumaví. Pojedete do Frymburka s největší koncentrací slunečních hodin u nás, okolo kalenické tvrze či mačického zámku. V Bukovníku vyhlídka u třech křížů a staré sýpky, v Žihobcích muzeum Lamberské stezky.

KOLEM SUŠICE SE ZASTÁVKOU NA HRADĚ RABÍ

Ze Sušice po Otavské cyklostezce do Chmelné, Žichovic a odtud k největší české zřícenině – hradu Rabí. Po prohlídce hradu a občerstvení pokračujete přes Budětice, Lipovou Lhotu s krásnými výhledy, Tedražice zpět do Sušice.

PŘI ŘECE OTAVĚ Z DLOUHÉ VSI AŽ NA KONEC SUŠICE

Zcela nenáročná trasa pro rodiny i s nejmenšími dětmi po asfaltové cyklostezce podél zlatonosné řeky Otavy. Cestou potkáte spoustu možností vyžití pro děti, dětská hřiště, ale také několik možností k občerstvení.

NA MTB OD ROZHLEDNY K ROZHLEDNĚ

Ze Sušice přes Albrechtice k rozhledně na Sedle, kde se nacházejí tratě trailových sjezdů. Dále pokračujte do Nezdic, do Strašína s jedinou přístupnou šumavskou jeskyní. Pokračujeme dál na Javorník, kde trasa končí u Javornické rozhledny s krásnými výhledy do okolí.

Projekt je realizován za finanční podpory Plzeňského kraje