Svatoborská 90

Hlavní výhra - noc na Svatoboru pro dvě osoby

První rozhledna na vrchu Svatobor byla pro špatný technický stav dne 7. 5. 1934 stržena. Pouhé dva dny poté se začalo se stavbou nové, ze které se po kraji můžete rozhlížet dodnes. Stavba podle návrhu stavitele Karla Houry byla dokončena za neuvěřitelně krátký čas – za tři měsíce.  Slavnostně byla otevřena 12. 8. 1934

Ne náhodou startuje naše turistická soutěž v den, kdy si připomeneme 90 let od zboření té „staré rozhledny“ a ne náhodou mají soutěžící tři měsíce na to, aby zdolali 90 svatoborských kilometrů. A protože ve dvou se to lépe táhne, tak je to soutěž pro dvojice. Nezáleží na tom, jestli se domluvíte na začátku nebo se vaše cesty potkají až během hry, ale v cíli je třeba mít „parťáka“

Úkol je jednoduchý – vyjít během tří měsíců devětkrát až nahoru na horu.

Od kaple sv. Antonína na úbočí Svatoboru je to k rozhledně a zpátky ke kapli podle serveru mapy.cz přesně 5 km, takže dvojice za jednu cestu zvládne kilometrů deset. Ale i když se na cestu nahoru vydáte odjinud a třeba našlapete o trošku víc nebo míň, tak přeci není důležité trumfovat se počtem kilometrů. Důležité je společně se potkat, užít si krásy svatoborské přírody a na kopci získat trochu toho nadhledu. Protože i cesta může být cíl a každý si může zvolit tu, která mu nejvíce vyhovuje. A že jich nahoru vede mnoho.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá od 7. 5. 2024 do 12.8. 2024. Registrace do slosování o ceny bude možná ještě o dva dny déle.  Soutěž má dvě formy:

A)     Papírová herní karta

B)     Digitální herní karta  

Každý účastník soutěže si sám volí formu, která mu více vyhovuje. Každý účastník se může soutěže zúčastnit pouze jednou (tj. není možno sbírat QR kódy, a zároveň razítka). Každý účastník se může registrovat do slosování právě jednou (tzn. nelze soutěžit s více partnery najednou).  

A)     Papírová herní karta

Co vás čeká?

Vaším úkolem je nasbírat společně s parťákem dvě herní karty razítek. Každý sbírá razítka na vlastní herní kartu. Celkem musí být na kartu nasbíráno devět otisků razítek. Otisk razítka získáte u obsluhy restaurace Chata Svatobor. Za každou návštěvu chaty můžete získat jedno razítko denně. Získání razítka je bohužel limitováno otevírací dobou restaurace (toto omezení nemá digitální forma – viz. dále. Pokud tedy chodíte na Svatobor především v dobu, kdy má Chata Svatobor zavřeno, doporučujeme zvolit digitální formu hry). 

 

Jak se zapojit do soutěže(papírová forma)?

a)      Vyzvedněte si každý na Informačním centru v Sušici svou herní kartu.

b)     Vyplňte na ni jméno a příjmení.

c)      Naplánujte si se svým parťákem devět prima výletů na Svatobor do 12. 8. 2024.

d)     Po zdolání hory Svatobor požádejte pokaždé s úsměvem obsluhu o jeden otisk razítka do herní karty.

e)     Po nasbírání 9 otisků razítek se vydejte s parťákem na Informační centrum, kde vás po předložení vyplněných karet, zaregistrují do slosování.

B)     Digitální herní karta

Co vás čeká?

Úkol je stejný jako u papírové formy - 9x vyjít během třech měsíců s parťákem na Svatobor a pokaždé si tam oskenovat QR kód do mobilu. Každý z dvojice sbírá QR kódy do vlastní aplikace ve vlastním telefonu. Velkou výhodou digitální verze je, že nejste limitováni otevírací dobou chaty. A taky nemusíte hlídat, jestli jste herní kartu nezapomněli doma - v mobilním telefonu ji budete mít pořád při ruce.

Jak se zapojit do soutěže(digitální forma)?

a)      Stáhněte si do Vašeho telefonu s datovým připojením aplikaci UNEEQLY:

QR kód ke stažení aplikace

b)     Přihlaste se do aplikace pomocí Vašeho telefonního čísla (žádná Vaše osobní data registrace nevyžaduje - žádné e-maily ani jména)

c)     Naplánujte si se svým parťákem devět prima výletů na Svatobor do 12. 8. 2024.

d)     Po zdolání hory Svatobor každý oskenujte v aplikaci soutěžní QR kód za oknem chaty, a to pomocí fotoaparátu nebo přímo v aplikaci přes políčko „Načíst QR“).   Skenování je možné pouze jednou denně a je třeba vždy být přímo na místě (jinde naskenovat kód není možné – např. z fotky). Kolik máte aktuálně nasbíraných QR kódů zjistíte pohodlně v aplikaci vpravo dole na liště „Moje odměny“.

e)     Po nasbírání 9 QR kódů v aplikaci (každý z parťáků musí mít ve svém mobilu nasbíráno 9/9 kódů), nabídne se získání odměny (dle instrukcí v aplikaci stačí jen proklikat několikrát „Ano“) a už stačí jen, aby jeden z parťáků vyplnil jednoduchý formulář pod tímto odkazem. Dvojice tak bude zařazena do slosování, které proběhne dne 17. 8. 2024 v rámci hlavních oslav 90 let na Svatoboru.

Pokud se nebudete akce na Svatoboru účastnit, budeme vás o případné výhře informovat pomocí kontaktního e-mailu a sms, které uvedete ve formuláři (aplikace o vás nesbírá žádná osobní data).