Penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov nedaleko Kašperských Hor a hradu Kašperk. Je skvělým výchozím bodem pro pěší výlety, ale i skvělým zázemím pro dovolenou na kole. V Nezdicích můžete po celý rok strávit příjemné chvíle odpočinku, na jaře, v létě i na podzim objevovat krásy šumavské přírody a v zimě si užít zimních radovánek.

Penzion U Potoka

Foto: Penzion U Potoka

Vybavení a služby:

Stravování

  • Snídaně: (dospělí 90 Kč / děti 2-11,99 60 Kč) Rozšířená kontinentální, ve snídaňové nabídce naleznete corn flakes, müsli, mléčné výrobky (jogurt, sýr), paštiky, med, džem a povětšinou domácí sladké pečivo (koláče, buchty, perníky).
  • Večeře: (dospělí 150 Kč / děti 2-11,99 100 Kč) Polévka + hlavní jídlo.
  • Grilování: Další službou v naší nabídce je možnost grilování či opékání vlastních potravin.

Grilovat můžete kdykoli je chuť.

Společenská místnost, herna a zahrada

Společenská místnost se nachází nad garážemi a je určena pro příjemné posezení s přáteli, ať už uvnitř u krbu nebo na venkovní terase s grilem. Herna nabízí zpestření pobytu možností zahrát si kulečník, stolní fotbálek, šipky nebo nejrůznější stolní hry jako šachy, dámu, kostky, karty, ale i tradiční člověče nezlob se apod. K dispozici je také trampolína, nejen pro děti. Na druhé straně zahrady naleznete pro změnu příjemné posezení u bazénu. Parkování v penzionu je zdarma.

Pro sportovce

Pro cyklisty a lyžaře je k dispozici úschovna kol a lyží. V Penzionu „U Potoka“ máte i možnost sjednání vyjížděk na koních a jiných poznávacích vyjížděk. Tenisové kurty naleznete cca 6 km od Penzionu “U Potoka“. K naší nabídce služeb už je jen třeba doplnit možnost získání nezapomenutelných zážitků z jedinečného prostředí Šumavy a pobytu u nás.