Ve vesničce Jiřičná v šumavském podhůří na Sušicku pro vás Outline tým připraví pobyty na míru pro rodiny, skupiny i školy.

Ubytování ve zrekonstruovaných historických objektech, kde lze využít apartmánů s kuchyní nebo samostatné pokoje, každý pokoj s vlastní koupelnou a WC. Pro menší skupiny nabízíme možnost ubytování v prázdninových domcích. Po dohodě lze zajistit snídaně, polopenze. Na přání zorgranizujeme bohatý nejen sportovní program, tvořivé dílny, pobyty s různou tématikou (Keltové nebo staročeské hry, výtvarné kurzy, Příroda Šumavy a kurz přežití v přírodě, lanové centrum, lezení na skály, vodáctví atd. K dispozici ZDARMA zahrady, venkovní hřiště, prolézačky, herna pod střechou "hobití domek", možnost grilování atd.

Outline centrum Jiřičná

Foto: Outline centrum Jiřičná

Speciální nabídka pro školy a školky

Nabízíme veškeré zázemí, které školní pobyty vyžadují.

  • Ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou
  • Strava 5 x denně
  • K dispozici malá kuchyňka, společenská místnost
  • Prostorná zahrada pro venkovní hry
  • Lze zajistit instruktory a průvodce, kteří se plně přizpůsobí potřebám vaší skupiny

Pořádáme pro skupiny sportovní aktivity jako je lanové centrum, paintball v lese, "kurz přežití", lezení na skále, rafting na řece Otavě. Možnost objednat jízdy na koni v místní jízdárně.

Vybavení/služby:

Lezení na skály, lanové centrum, kanoe a rafty, kurzy přežití, paintball, teambuildingové hry, koloběžky, horská kola, jízdy na koni, výlety a procházky s průvodcem atd…