Velká letní soutěž o Žižkovo oko

Soutěž o ŽIŽKOVO OKO

Sušicko stráží tři šumavské hrady – jedním z nich je také hrad Rabí, který hodně z nás zná jako hrad, kde přišel Jan Žižka o oko. A protože letos je to 600 let od úmrtí tohoto známého vojevůdce, tak pro vás máme speciální letní hru.

Na Sušicku totiž máme spoustu míst, na které se můžete po stopách husitů. Navštivte alespoň 5 míst a pak si přijďte pro malou odměnu na Informační centrum Sušice.

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 1.7. 2024 do 31.8. 2024.

Soutěž má pouze digitální formu přes platformu Uneeqly, kterou je možno si stáhnout na https://uneeqly.com/

Co ke hře potřebujete?

Telefon s datovým připojením s nainstalovanou aplikaci platformy Uneeqly - to už máte splněno!

Teď už stačí jen kdykoli o prázdninách vyrazit na výlet a dojít na místo určení s mobilním telefonem. Není třeba skenovat žádné kódy – aplikace sama nabídne potvrzení zapojení do soutěže v momentě, kdy se váš telefon ocitne na správném místě (soutěžním bodu).Případně stačí, když otevřete Uneeqly a v sekci destinací najděte „Sušicko“ v nabídkách úplně dole najdete v nabídce „Letní soutěž o Žižkovo oko“ – pokud stojíte na správném místě a jste připojeni, tak se bod za splnění sám okamžitě načte a označí.

Když nasbíráte alespoň pět označených bodů, můžete si přijít pro malou odměnu na Informační centrum Sušice. Za osm bodů bude odměna větší a za deset největší. Pro prvních deset soutěžích, kteří obejdou všechna místa a přijdou na IC Sušice, bude připravena speciální cena.

Seznam soutěžních míst najdete přímo v aplikaci po otevření odkazu na hru.

Poznejte s námi Sušicko, motivujte děti i sebe k výletům, užívejte léto!

PLAKÁT SOUTĚŽE